• Sku:
  • Barkodi: 8859387701855

Shpërblime të lëngshme për mace Churu, me tuna

€2,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Churu hyn ne top 10 shpërblimet më të rekomanduara për mace në botë, e kjo pikërisht për shkak të konsistencës së butë dhe shijes së parezitueshme. Secili paketim përmban 4 tube.
Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime të lëngshme për mace Churu, me tuna

€2,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)