• Sku:
  • Barkodi: 8859387700810

Shpërblime të buta për mace, Churu Bites, Chicken & Tuna & Salmon

€2,80 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Copëza të vogla shpërblimesh të mbushura, të pasura me vitaminë E, pa drithëra dhe pa kolorantë. 

 

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime të buta për mace, Churu Bites, Chicken & Tuna & Salmon

€2,80 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)