• Sku:
  • Barkodi: 5400585187908

Lugë digjitale matëse për ushqim, Flamingo.

€17,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Me lugën dixhitale të Skalo-s, do të dini saktësisht se sa ushqim po merr kafsha juaj. Ekrani dixhital e bën jashtëzakonisht të lehtë peshimin deri në 500 gram ose mililitra. Dhe pjesa më e mirë? Është i sigurt në larje enësh dhe i lehtë për t'u pastruar. E përkryer për qentë, macet, zogjtë dhe brejtësit!


  • Materiali: plastikë
  • Kërkon 1 bateri CR2032 (nuk përfshihet)
  • Vetëm luga e ndashme mund të lahet në enëlarëse
  • Mund të vendoset në gram ose mililitra
  • Pesha maksimale deri në 999 g
Shiko të gjitha informacionet

Lugë digjitale matëse për ushqim, Flamingo.

€17,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)