• Sku:
 • Barkodi: 5400585092615

Lodër top për qen,Flamingo. ( 3pcs)

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Jepini qenit tuaj lodrën e përsosur me këto topa të gjithanshëm tenisi! Me 3 ngjyra të gëzueshme dhe një kërcitëse, ato janë tepër sfiduese për mikun tuaj besnik me katër këmbë.

  Shiko të gjitha informacionet

  Lodër top për qen,Flamingo. ( 3pcs)

  €5,00 EUR
   per 
  SUBHEADING

  Recently viewed products

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)