Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585109603

Lodër për qen, Flamingo.

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Lëreni qenin tuaj të luajë me këtë buf të adhurueshëm! Bërë nga poliester i fortë dhe i disponueshëm në ngjyra të ndryshme. E përkryer për t'u dalluar gjatë kohës së lojës.


  • Materiali: poliestër
  • Krahët lëvizin kur shtrydhni trupin


Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen, Flamingo.

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)