• Sku:
  • Barkodi: 5400585198157

Lodër për qen, Flamingo.

€13,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër e adhurueshme e qenve me litar të lidhur dhe materiale të buta prej pelushi është perfekte për mikun tuaj. Është rreth 40 cm i gjatë, pra ideal për të luajtur së bashku. Dhe pjesa më e mirë? Ajo ka një rrëpirë! Qenit tuaj do t'i pëlqejë të luajë dhe të eksplorojë me të.


  • Materiali: pelushi
  • Me kërcitëse për argëtim shtesë
  • Me dorezë për të inkurajuar lojën
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen, Flamingo.

€13,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)