Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585265446

Lodër për qen Flamingo

€11,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 4 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Kjo lodër ngjyrë kafe Wolla Coyote është e përkryer për qenin tuaj! E bërë prej pëlhure dhe me një tingull kërcitës dhe rrudhosje për argëtim shtesë gjatë lojës. Pa mbushje, pra pa rrëmujë!


  • Materiali: tekstil
  • Me tingull kërcitës dhe rrudhosje për argëtim shtesë
  • Nuk ka mbushje brenda
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen Flamingo

€11,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)