• Sku:
  • Barkodi: 8014302276539

Lodër për qen, Ferribiella

€8,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

Top litar i zi, me doreza gome ne ngjyre te verdhe, nga marka Ferribiella. Ky dhëmbëzues është shumë rezistent dhe është i përgatitur për të qenë një lodër e qëndrueshme dhe për t'u luajtur nga qentë. Falë dorezave të tij, ju mund të luani një tërheqje me qenushin tuaj dhe ai do të ketë një kohë të mirë. Përveç kësaj, dhëmbëzimi me litar favorizon forcimin e nofullës kur e kafshon atë. Ka një gjatësi prej 28 cm dhe diametër 9 cm
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen, Ferribiella

€8,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)