Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 35585401027

Lodër për qen, Kong Dotz, Small.

€11,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

KONG Dotz Small ofron një shumëllojshmëri argëtimi përtypëse me tekstura të shtresuara që tërheqin dhe kënaqin ata që përtypet më shumë.

Shiko të gjitha informacionet

Lodër për qen, Kong Dotz, Small.

€11,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)