• Sku:
  • Barkodi:

Litar për qen Flamingo, kaltër/bardhë, 120 x 2 cm

€6,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 3 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Litar për qen me gjatësi standarde 120 cm dhe gjërësi 2 cm.

Shiko të gjitha informacionet

Litar për qen Flamingo, kaltër/bardhë, 120 x 2 cm

€6,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)