• Sku:
  • Barkodi: 8014302241872

Litar i zgjerueshëm për qen, Ferribiella Camouflage K2

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

Dimensionet e produktit: 2.5X75-105 cm.

Litari është kompakt, i fortë, dhe i zgjerueshëm nga 75 deri 105 cm.

Shiko të gjitha informacionet

Litar i zgjerueshëm për qen, Ferribiella Camouflage K2

€15,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)