• Sku:
  • Barkodi:

Kollare për qen Ferribeilla, reflektive, kuqe/hiri, L

€14,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

Kollare reflektive nga brendi italian Ferribiella me përmasa 35-56 cm dhe gjerësi 2.5 cm. Kryesisht e përshtatëshme për qen të racave të mëdha dhe të mesme

Shiko të gjitha informacionet

Kollare për qen Ferribeilla, reflektive, kuqe/hiri, L

€14,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)