Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742282602

Hill's Science Plan Mature , Ushqim me pulë për Qen 7+, 1.5 kg

€18,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

I madh në dashuri, i vogël në madhësi. HILL'S SCIENCE PLAN Ushqimi i qenve të rracave të vogla 7+ me pulë është ushqim i përshtatur për të mbështetur plakjen e këndshme te qentë e vegjël dhe mini. Bërë posaçërisht me kokrrën tonë më të vogël dhe një përzierje sinergjike të lëndëve ushqyese për energji dhe energji.

Mineralet e ekuilibruar për shëndetin e zemrës, veshkave dhe fshikëzës
Përzierje ushqyese Omega-6 dhe Vitamina E për lëkurë të shëndetshme dhe pallto luksoze
Përbërës lehtësisht të tretur për tretje të shëndetshme
Përmban përzierjen tonë speciale antioksiduese Small & Mini për mbështetjen e imunitetit gjatë gjithë jetës
Rekomandohet për:
Qentë e rritur të rritur mbi 7 vjeç që peshojnë deri në 10 kg kur janë rritur plotësisht.

Nuk rekomandohet për:
Këlyshët, ose qentë e rritur (< 7 vjeç). Qentë shtatzënë ose me gji. Gjatë shtatzënisë ose dhënies së gjirit, qentë duhet të kalojnë në ushqimin e qenve të vogla dhe të vogla të Puppy SCIENCE PLAN HILL'S SCIENCE.
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Mature , Ushqim me pulë për Qen 7+, 1.5 kg

€18,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)