Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742059471

Hill's Science Plan Small&Mini, Ushqim me mish qengji dhe oriz për Qen, 1.5 kg

€18,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

I madh në dashuri, i vogël në madhësi. HILL'S SCIENCE PLAN Ushqimi për qentë e rracave mini dhe small të rritur me mish qengji dhe oriz është ushqim i përshtatur për nevojat unike të qenve të vegjël dhe mini gjatë kulmit të jetës së tyre. Aromë e shijshme qengji për ata që preferojnë shumëllojshmëri dhe e bërë posaçërisht me qiftin tonë më të vogël.

Qengji dhe oriz me cilësi të lartë për tretje të butë dhe të shëndetshme
Përzierje ushqyese Omega-6 dhe Vitamina E për lëkurë të shëndetshme dhe pallto luksoze
Proteina me cilësi të lartë për muskujt e dobët
Përmban përzierjen tonë speciale antioksiduese Small & Mini për mbështetjen e imunitetit gjatë gjithë jetës
Rekomandohet për:
Qentë e rritur 1 - 6 vjeç që peshojnë deri në 10 kg kur janë rritur plotësisht.

Nuk rekomandohet për:
Këlyshët, ose qentë e rritur të rritur (> 6 vjeç). Qentë shtatzënë ose me gji. Gjatë shtatzënisë ose dhënies së gjirit, qentë duhet të kalojnë në ushqimin e qenve të vogla dhe të vogla të Puppy SCIENCE PLAN HILL'S SCIENCE.

 

KËSHILLA TË NDIHMËSHME

Rregulloni sasinë e të ushqyerit sipas nevojës për të mbajtur peshën optimale. Nëse nuk jeni të sigurt, pyesni veterinerin tuaj.
I ri për këtë ushqim? Përzieni sasi në rritje të ushqimit të ri të kafshës suaj me pakësimin e sasive të ushqimit të vjetër gjatë një periudhe 7-ditore.
Mbani ujë të freskët në dispozicion gjatë gjithë kohës!
Nevojat ushqyese të kafshëve tuaja shtëpiake mund të ndryshojnë me kalimin e moshës. Pyesni veterinerin tuaj në çdo kontroll.

Body weight (kg) Dry grams
1.5 40
2 50
3 70
4 85
5 100
7.5 140
10 170
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Small&Mini, Ushqim me mish qengji dhe oriz për Qen, 1.5 kg

€18,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)