Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 4017721824156

Gran Carno Sensitiv , mish gjeldeti+patate, 400 gr.

€2,80 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda

Përshkrimi i produktit

Ky është një ushqim natyral, shumë lehtësisht i tretshëm për qentë e ndjeshëm.

Ai përmban një burim të vetëm të proteinave shtazore dhe përgatitet vetëm me përbërës të freskët si zemra, mëlçi dhe mish i gatuar. Shija e GranCarno Sensitiv është autentike me një shije tipike mishi dhe qentë do ta vlerësojnë atë.

Ushqim i plotë për qentë.Përbërja:

55% gjeldeti (zemra, mëlçia, mishi, qafa), 8% patate, klorur natriumiAnaliza:

proteina 9%, yndyrë 5%, fibra 0.5%, hi 1.9%, lagështi 78%
Shiko të gjitha informacionet

Gran Carno Sensitiv , mish gjeldeti+patate, 400 gr.

€2,80 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)