Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 4017721827294

Gran Carno Junior, mish gjedhi+pulë, 400 gr.

€2,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda

Përshkrimi i produktit

Animonda GranCarno Original Junior përmban ekskluzivisht mish të cilësisë së lartë të zgjedhur me kujdes nga zemra, mushkëritë, mëlçia dhe muskujt. Përbërësit e freskët të përgatitur me kujdes sigurojnë përthithje optimale të lëndëve ushqyese. Kjo ruan strukturën fibroze natyrale të mishit, e cila është shenjë e freskisë së pandryshuar. Ai gjithashtu ruan aromën e mishit për pranim më të mirë. Animonda GranCarno Original Junior është pasuruar me vitamina dhe minerale thelbësore që janë jetike për këlyshët në vitin e tyre të parë të jetës. Një kombinim i veçantë i antioksidantëve të ndryshëm mbron gjithashtu sistemin imunitar të qenushit tuaj.

Animonda GranCarno Original janë bërë vetëm nga mish i freskët dhe nuk përmbajnë kokrra, sojë, ngjyrues dhe konservues!

Përbërësit: 40% mish viçi (mushkëri, mish, zemër, mëlçi, veshka, sisë), 28% pulë (mish, mëlçi, stomak, qafë), karbonat kalciumi, vaj salmoni (0.2%)

Përbërësit analitikë: Proteina 11%, yndyrë 8%, lagështi 77%, fibra 0,5%, hi 2%

Aditivët ushqimorë dietikë: Vitamina D3 (200 IU/kg), jod (0,2 mg/kg), mangan (1,5 mg/kg), zink (10 mg/kg)
Shiko të gjitha informacionet

Gran Carno Junior, mish gjedhi+pulë, 400 gr.

€2,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)