• Sku:
  • Barkodi: 4017721824361

f Gran Carno mish vici + panxhar,manafera,lule rradhiqe , Monoprotein, 400 gr.

€2,80 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

GranCarno Superfoods Mish viçi + panxhar, manaferra, luleradhiqe – mishi i përzemërt i viçit takohet me superushqime natyrale rajonale në këtë ushqim të lagësht për qen. Panxhari, manaferrat dhe luleradhiqet janë plot me antioksidantë të vlefshëm, minerale dhe elementë gjurmë.

68% mish viçi (mish, zemër, mushkëri, mëlçi, sisë, bisht), 1.8% panxhar, 1% manaferra, minerale, 0.2% luleradhiqe.

Pesha e qenit g në ditë: 


3 - 9 kg  - 180 - 400 g
15 - 22 kg -  600 - 800 g

Shiko të gjitha informacionet

f Gran Carno mish vici + panxhar,manafera,lule rradhiqe , Monoprotein, 400 gr.

€2,80 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)