• Sku:
  • Barkodi: 8005852610614

Ushqim i lëngshëm me mish qengji&oriz për Qen , Stuzzy pate, 150 gr

€1,20 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Pate klasike me mish qengji dhe oriz


gatuar me avull
me përbërës natyralë
me copa të vërteta mishi
Copa të vërteta mishi dhe përbërës natyralë, në një recetë të shijshme në avull. Zbuloni pashtetat e Stuzzy me mish qengji dhe oriz: një ushqim i plotë për qentë, i cili e shndërron çdo vakt në një moment autenticiteti, mirëqenieje dhe delikatesë.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm me mish qengji&oriz për Qen , Stuzzy pate, 150 gr

€1,20 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)