• Sku:
  • Barkodi: 5400585102123

Kravatë dhe papjon për qen Flamingo

€7,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

A ju pëlqejnë veshjet elegante? Atëherë qeni juaj do t'i adhurojë absolutisht këto aksesorë elegant me jakë! Ata nuk janë vetëm gazmorë, por edhe krejtësisht në trend. Shoku juaj gëzof do të vjedhë shfaqjen ose me papionin ose me kravatë. Cilin prej tyre do të merrni është një surprizë, kështu që vazhdoni dhe zbuloni tani!


  • Materiali: poliestër
  • Me një lak elastik për ngjitje në një jakë
Shiko të gjitha informacionet

Kravatë dhe papjon për qen Flamingo

€7,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)