Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852760562

Ushqim për mace të sterilizuara, me pulë, Schesir 1,5 kg

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Size

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (pule), që është edhe përbërësi i parë, ky është një vakt i shijshëm, lehtësisht i tretshëm, i plotë dhe i ekuilibruar për të kënaqur nevojat ushqyese të maceve të rritura të sterilizuara të të gjitha racave. Përmbajtja e tij e ulët e yndyrës dhe përmbajtja e lartë e fibrave, krahasuar me produktin e mirëmbajtjes, i ndihmojnë macet të ruajnë peshën e tyre ideale.

35% proteina pule të dehidratuara, oriz, elbi, gluten misri, yndyrë derri, 3% fibra vegjetale, tul panxhari i tharë, 1% maja birre, fara liri, 1% tul çikore, 0.6% fruktooligosakaride (FOS), vaj misri i rafinuar, , 0,1% yucca schidigera.

 

Proteina e papërpunuar: 35,0%, Yndyrë e papërpunuar: 10,5%, Fibra e papërpunuar: 5,2%, hiri i papërpunuar: 6,2%, kalcium: 0,95%, fosfor: 0,85%, magnez: 0, 08%, natrium: 0,4%, kalium: 0,6% , Lagështia: 10.0%, Omega 6 total 2.0%, Omega 3 total 0.6%

 

Sterilized
Weight 3kg 4kg 5kg 6kg 8kg
Quantity 45g/day 55g/day 60g/day 70g/day 85g/day
Light
Weight 5kg 6kg 8kg
Quantity 45 g/day 50 g/day 60 g/day

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të sterilizuara, me pulë, Schesir 1,5 kg

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)