Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852107503

Ushqim për mace të sterilizuara, me peshk, Schesir 1,5 kg

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (peshk), i cili është edhe përbërësi i parë, ky është një vakt i shijshëm, lehtësisht i tretshëm, i plotë dhe i ekuilibruar për të kënaqur nevojat ushqyese të maceve të rritura të sterilizuara të të gjitha racave.
Përmbajtja e tij e ulët e yndyrës dhe përmbajtja e lartë e fibrave, krahasuar me produktin e mirëmbajtjes, i ndihmojnë macet të ruajnë peshën e tyre ideale.

 26% proteina të dehidratuara peshku, oriz, elbi, gluten misri, yndyrë derri, tul i thatë i panxharit, 2.2% fibra vegjetale, 1% maja birre, 1% tul çikore e thatë, 1% vaj salmon, vaj misri i rafinuar, 0.6% fruktooligo FOS), klorur kaliumi 0,1% yucca schidigera.

 

Proteina e papërpunuar: 35,0%, Yndyrë e papërpunuar: 11,0%, Fibra e papërpunuar: 4,0%, hiri i papërpunuar: 7,0%, kalcium: 0,98%, fosfor: 0,9%, magnez: 0, 08%, natrium: 0,4%, kalium: 0,67% , Lagështia: 10,0%, Total Omega 6 2,1%, Total Omega 3 0,7%

 


STERILIZED
Weight 3kg 4kg 5kg 6kg 8kg
Quantity 45g/day 55g/day 60g/day 70g/day 85g/day
LIGHT
Weight 5kg 6kg 8kg
Quantity 45 g/day 50 g/day 60 g/day

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të sterilizuara, me peshk, Schesir 1,5 kg

€15,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)