Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852760524

Ushqim për mace të rritura, me pulë, Schesir

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Paketimi

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (pule), që është edhe përbërësi i parë, ky është një vakt i shijshëm, lehtësisht i tretshëm, i plotë dhe i ekuilibruar për të kënaqur nevojat ushqyese të maceve të rritura të të gjitha racave. Me biotinë dhe maja të birrës, duke ndihmuar në ruajtjen e mirëqenies së leshit dhe lëkurës.

 

KOMPONENTET ANALITIKE
Proteina e papërpunuar: 33.5%, yndyrë e papërpunuar: 17.0%, fibër e papërpunuar: 2.2%, hiri i papërpunuar: 5.9%, kalcium: 0.9%, fosfor: 0.8%, magnez: 0.08%, natrium: 0.5%, kalium: 0.6% , Lagështia: 10.0 %, Omega 6 total 3.0 %, Omega 3 total 0.6 %

 

Sasia ditore per t'u konsumuar

 

Weight 3kg 4kg 5kg 6kg 8kg
Quantity 45g/day 55g/day 65g/day 75g/day 90g/day
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të rritura, me pulë, Schesir

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)