Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace, JOSERA KITTEN 2 KG

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Sidomos gjatë rritjes ose shtatzënisë dhe gjidhënies, një furnizim optimal me lëndë ushqyese është thelbësor.

 JOSERA Kitten është një ushqim me energji të lartë, lehtësisht të tretshëm dhe veçanërisht të shijshëm për kotelet në rritje.

Cilësia premium dhe përpunimi i butë i lëndëve të para të përzgjedhura garantojnë tretshmëri të lartë dhe ofrojnë një dietë optimale të lehtë edhe për macet me një sistem tretës të ndjeshëm. Fibrat dietike mbështesin transportin e qimeve të gëlltitur përmes traktit tretës dhe në këtë mënyrë mund të zvogëlojnë formimin e topave të qimeve.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace, JOSERA KITTEN 2 KG

€16,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)