Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace, JOSERA CULINESSE 2KG

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Me salmon të shijshëm dhe proteina shpendësh për përzgjedhës të ushqimit!


Josera Culinesse me proteina të imta salmoni është gjëja më e mirë për putrat kërkuese. Receta e saj e ekuilibruar do të thotë se Josera Culinesse është shumë e tretshme dhe veçanërisht e shijshme.

Leshi i shndritshëm dhe i mëndafshtë si dhe lëkura e shëndetshme janë shenja që macja juaj po merr ushqimin e duhur. Kjo sigurohet nga acidet yndyrore të vlefshme, vitaminat si dhe zinku dhe bakri në një formë lehtësisht të absorbueshme, të lidhur organikisht.

Fibrat dietike mbështesin transportin e qimeve të gëlltitur përmes traktit tretës dhe në këtë mënyrë mund të zvogëlojnë formimin e topave të qimeve.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace, JOSERA CULINESSE 2KG

€16,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)