Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace, JOSER SENSI CAT, 2 KG

€16,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Lëndët e para të përzgjedhura, lehtësisht të tretshme në JOSERA SensiCat garantojnë tolerueshmërinë më të mirë të mundshme dhe për këtë arsye janë veçanërisht të përshtatshme për macet e ndjeshme ndaj ushqimit.

Cilësia premium dhe përpunimi i butë i lëndëve të para të përzgjedhura garantojnë tretshmëri të lartë dhe ofrojnë një dietë optimale të lehtë edhe për macet me një sistem tretës të ndjeshëm.

Fibrat dietike mbështesin transportin e flokëve të gëlltitur përmes traktit tretës dhe në këtë mënyrë mund të zvogëlojnë formimin e topave të flokëve.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace, JOSER SENSI CAT, 2 KG

€16,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)