• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për mace adulte, Hills, me kingj, 1.5 kg

€21,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Qengji më i mirë kombinohet me orizin në Planin shkencor të Hill's Adult Lamb. Proteina me karakteristika të larta është e lehtë për t'u tretur dhe ndihmon në menaxhimin e shëndetshëm të peshës.
Ushqim i plotë për macet e rritura
Proteina me cilësi të lartë: ndihmon në menaxhimin e peshës për të mbajtur muskujt e dobët, si dhe është shumë i tretshëm
Acidet yndyrore omega-3 dhe -6: për të mbajtur lëkurën dhe lëkurën të shëndetshme
Vitamina E: për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar
Me taurinë: thelbësore për mbështetjen e funksionit të zemrës së një maceje
E pabesueshme e shijshme: pranim optimal, duke sjellë shije të jashtëzakonshme në tasin e maces suaj
Përmbajtja e ekuilibruar e mineraleve: për të mbështetur shëndetin e traktit urinar.

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për mace adulte, Hills, me kingj, 1.5 kg

€21,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)