Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852132406

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Velvet, me mish rose, 80gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë plot proteina, e bazuar në fileto të vërteta pule, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese zemre, mëlçie dhe gjizë dhe rosë të shijshme, të përziera në një mousse të butë dhe prej kadifeje.

 

  • Recetë 100% e plotë dhe e ekuilibruar, me të gjitha proteinat, vitaminat dhe mineralet që i duhen maces suaj
  • me copa të vërteta zemrash të pasura me lëndë ushqyese, mëlçi dhe gjizë
  • e pasur me proteina, nga mishi i pulës dhe organeve të vërteta, plus rosë
  • në mousse prej kadifeje
  • e pasur me lëngje, për të siguruar hidratimin e nevojshëm të maces
  • pa grurë
  • përbërës cilësorë minimalisht të përpunuar me vlera të larta ushqyese

PËRBËRËSIT
mish pule 61% (stomak pule 5%, mëlçi 5%, zemra 5%), lëng pule 26%, rosë 6%, vaj luledielli i rafinuar, niseshte tapioke, pluhur veze, minerale.

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Velvet, me mish rose, 80gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)