Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852242013

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Pate me pulë, 80 gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një pashtetë e bluar plot me proteina, e bazuar në mish pule të vërtetë, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese të zemrës, mëlçisë dhe stomakut.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Pate me pulë, 80 gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)