Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852212313

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark me pulë dhe rosë, 85 gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Përmbajtja e lartë e proteinave nga filetot e vërteta të pulës në lëng mishi, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese të zemrës, mëlçisë dhe stomakut.

 

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark me pulë dhe rosë, 85 gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)