Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i lëngshëm për mace, pulë+ tuna, Vom Feinsten, Animonda, 85 gr.

€0,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Animonda and Vom Feinsten

Përshkrimi i produktit

Linja Vom Feinsten nga Animonda vjen në formën kremoze ( mousse) e cila siguron një racion të plotë dhe një dietë të balancuar për macet adulte. Përmban mbi 60 % mish dhe ka shtesa të taurinës. Produkten Vom Feinsten nuk përmbajnë drithëra, soj dhe sheqer.

E përshtatëshme për të gjitha racat, madje edhe për macet përzgjedhëse në ushqim!

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, pulë+ tuna, Vom Feinsten, Animonda, 85 gr.

€0,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)