• Sku:
  • Barkodi: 8005852172204

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir kitten cream 0-6 me tuna, 150gr

€2,80 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Ushqimi është bërë nga fileto të vërteta tone dhe ka një strukturë të butë, kremoze, ideale gjatë shkëputjes nga gjiri. Përmban vitamina dhe minerale dhe ka një përmbajtje të lartë proteinash. Rekomandohet për zhvillimin e sistemit imunitar të kotele të moshës 0-6 muaj. Tuna është përbërësi kryesor i kësaj recete. Vitamina dhe minerale të shtuara. Pa drithëra.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir kitten cream 0-6 me tuna, 150gr

€2,80 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)