Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852111159

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir Baby me mish pule dhe salmoni, 70g

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë plot proteina, kalori dhe yndyra për të mbështetur rritjen e koteles, e bazuar në fileto të vërteta pule, me salmon të grirë hollë dhe të shijshëm.

PËRBËRËSIT
mish pule 63%, lëng pule 18%, vaj luledielli i rafinuar, mëlçi pule 4%, salmon 4%, niseshte tapioke, minerale, inulinë çikore, vaj salmoni.

 

Age 2 - 4 months 5 - 7 months 8 - 12 months
Quantity 3 per day 4 per day 3+1/2 per day

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir Baby me mish pule dhe salmoni, 70g

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)