Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852171047

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir 3-12 me pulë, 85 g

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Receta bazohet në fileto të vërteta pule me një shtesë të vogël të vajit të farës i cili siguron acide yndyrore omega. Përgatitja është në xhelatinë, për një konsistencë të shijshme dhe më kompakte në tas. Produkti është i plotë dhe i balancuar, ideal për rritjen e kotele nga 3 deri në 12 muaj.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir 3-12 me pulë, 85 g

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)