Kalo te informacionet mbi produktin
Shitur
  • Sku:
  • Barkodi: 4262365730626

Ushqim i lëngëshëm për mace, Dashi Delights, pulë,70 gr.

€1,60 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

INFORMACION PËR PRODUKTIN:
- e pasur me proteina,
- pa kokrra dhe aditivë artificialë,
- Lagështia e lartë,
- shije unike,

Falë përbërësve me cilësi të lartë, mund të jeni të sigurt se po i siguroni atij diçka të shijshme dhe të shëndetshme. Produkti nuk përmban aditivë ose drithëra të panevojshëm.

Është një shtesë e përkryer në menunë ditore të kafshës suaj, duke i siguruar asaj lëndë ushqyese thelbësore. 
RUAJTJA:
Pas hapjes ruhet në frigorifer dhe përdoret brenda ditës së nesërme.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngëshëm për mace, Dashi Delights, pulë,70 gr.

€1,60 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)