Kalo te informacionet mbi produktin
Shitur
  • Sku:
  • Barkodi: 4262365738530

Ushqim i lëngëshëm kremoz, Bisque, për mace, pulë, 40 gr.

€1,20 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Të gjitha Produktet Churu janë bërë me përbërës të shijshëm të cilësisë së lartë, duke përfshirë pulën e rritur në fermë dhe/ose ton natyral, të kapur nga egër.
Churu Bisque është një pure e pasur dhe kremoze si shpërblimet origjinale të maces Churu, por me një konsistencë më të trashë që është e përkryer për t'u shërbyer si pjatë anësore.
Çdo qese ka 91% lagështi dhe vetëm 16 kalori, kështu që ju mund të ndiheni mirë duke shtuar këtë ëmbëlsirë të këndshme në tasin e maces tuaj me kibble të butë.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngëshëm kremoz, Bisque, për mace, pulë, 40 gr.

€1,20 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)