• Sku:
  • Barkodi: 5400585145700

Shpërblime për qen me përmbajtje mish rose, 70 gr,Flamingo.

€3,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Lëkurë e presuar gjedhi dhe e rrethuar me shtresa mishi rose janë shpëblimi ideal ndërmjet racioneve. Shkopinjët nuk sigurojnë një vakt të plotë dhe qeni duhet të ketë vazhdimisht uj të pishëm të qasshëm. 6 cope/12 cm

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje mish rose, 70 gr,Flamingo.

€3,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)