Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852139047

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir Baby me mish pule dhe mëlçi, 70g

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë posaçërisht për kotele, plot proteina pule, me mëlçi pule ushqyese dhe të shijshme, e përzier në një mousse të butë dhe prej kadifeje.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir Baby me mish pule dhe mëlçi, 70g

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)