• Sku:
  • Barkodi: 5400585199468

Lodër për mace Flamingo

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Macja juaj do ta pëlqejë absolutisht këtë mi lodër blu të errët! Bërë nga pëlhurë e butë dhe e mbushur me catnip për lojë shtesë. Është e përkryer për të mbajtur mikun tuaj gëzof të argëtuar për orë të tëra.


  • Materiali: tekstil
  • Me mace për argëtim shtesë
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace Flamingo

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)