Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585169362

Lodër për mace Flamingo

€3,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 3 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Ky jastëk i adhurueshëm i lojës është i përsosur për macet dhe kotelet kurioze. Është prej pelushi të butë dhe ka një bisht me gëzof. Fatkeqësisht, ju nuk mund të zgjidhni ngjyrën, por do të merrni një artikull befasues!


  • Materiali: tekstil
  • Me tingull rrudhash, mace dhe bisht pelushi për argëtim shtesë
Shiko të gjitha informacionet

Lodër për mace Flamingo

€3,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)