Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 52742017242

Hill's Science Plan Sensitive Stomach and Skin, Ushqim me pulë për mace, 1.5kg

€21,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqim i thatë i plotë për macet e rritura mbi një vjeç.
Formulë shumë e tretshme me fibra të shtuara për të ruajtur shëndetin e lëkurës dhe gëzofit.
Pa konservues të shtuar, ngjyra artificiale dhe përmirësues të shijes.

Udhëzimet e ushqyerjes: Ushqeni sasinë e rekomanduar ditore të shënuar në paketim. Rregulloni sasinë ditore të ushqimit për të ruajtur peshën optimale të maces.
A e ushqeni këtë ushqim për herë të parë? Bëni një kalim gradual në këtë ushqim gjatë 7 ditëve duke përzier në një sasi në rritje të ushqimit të ri në krahasim me ushqimin që keni përdorur.

Uji i freskët duhet të jetë gjithmonë në dispozicion.
Mbroni nga lagështia. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

Vendi i origjinës: BE.

Body weight (kg) Dry grams
2 35
3 50
4 60
5 70
6 80
7 + 13 per kg

Hill's

Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan Sensitive Stomach and Skin, Ushqim me pulë për mace, 1.5kg

€21,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)