Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Hill's Science Plan , Ushqim për mace të sterilizuara, 1.5 kg

€22,90 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Hill's Science Plan

Përshkrimi i produktit

Ushqimi kokërr për mace të sterilizuara ka një formulë unike të administrimit të peshës për të ndihmuar macet e sterilizuara të dobësohen. Bërë me përbërës të cilësisë së lartë, të lehtë për t'u tretur. Me L-carnitine të shtuar, të provuar klinikisht se ndihmon macet të qëndrojnë të dobëta dhe aktive

Nivele të kontrolluara të mineraleve për një sistem të shëndetshëm urinar

Përmbajtje të ulët yndyre dhe nivele të larta të L-lizinës, për të ndihmuar në ruajtjen e vitalitetit

Rekomandohet për:
Macet e rritura të sterilizuara nga 1 deri në 6 vjeç.

Nuk rekomandohet për:
Kotele, mace të rritura të moshës 7+ dhe mace shtatzëna ose me gji. Gjatë shtatzënisë ose gjidhënies, macet duhet të kalojnë në ushqimin e thatë të maceve të Hill's Science Plan Kitten.

 

Pesha (kg) Ushqim ne gram / ditë
2 35
3 50
4 60
5 70
6 80
7 + 13 per kg
Shiko të gjitha informacionet

Hill's Science Plan , Ushqim për mace të sterilizuara, 1.5 kg

€22,90 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)