• Sku: 2
  • Barkodi: 8014302293963

Volume Shampo Profesionale, Ferribiella, 500 ml.

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ferribiella

Përshkrimi i produktit

Ky shampo vëllimi i gamës Philosophia Pet Wellness pastron thellë dhe në të njëjtën kohë siguron një shtresë të gjallë dhe voluminoze. Përmirëson cilësinë e qimeve, duke e bërë atë më të butë dhe/ose më të menaxhueshëm. Rezultati është një shtresë elastike, voluminoze, e lehtë për tu larë dhe e krehur dhe me strukturë të shkëlqyer për të mbështetur stilimin.

Pikat kryesore:

Ekstrakti organik i bambusë: forcues dhe elastik, jep ngjyra të ndezura dhe një shkëlqim të bukur
vaj organik i lirit: rikthen strukturën e flokëve dhe ka një efekt lustrimi, lufton majat e çara dhe rigjeneron flokët.
Shiko të gjitha informacionet

Volume Shampo Profesionale, Ferribiella, 500 ml.

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)