Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5907752658259

Vetoskin, 60 tableta

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Vetexpert

Përshkrimi i produktit


VetExpert VetoSkin është një ushqim plotësues për qen dhe mace. Ushqimi shtesë mund të mbështesë çrregullimet e lëkurës. VetoSkin nga VetExpert mund të ndihmojë në reduktimin e çrregullimeve të lëkurës. Çrregullimet e lëkurës mund të jenë lëkura e thatë, e ashpër dhe e krisur. Humbja e gëzofit gjithashtu llogaritet në çrregullimet e lëkurës.

Ushqimi suplementar VetoSkin nga VetXpert mund të ndihmojë në reduktimin e problemeve të lëkurës tek qentë dhe macet. Kapsulat VetoSkin për qen dhe mace mund të kontribuojnë në funksionimin normal të lëkurës tek qentë dhe macet.

Përbërësit
Përbërja: 2.20.1 vaj i rafinuar borage Borago officinalis**, 10.4.6 vaj peshku*, 2.20.1 vaj sojë i rafinuar glycine max. (L) Merr., 9.3.1 Dyll blete, 2.21.1 Cithin i papërpunuar.

Drejtimet
Mjeku veteriner vendos për dozën dhe kohëzgjatjen e kursit, kafshët me peshë trupore deri në 15 kg marrin 1 kapsulë në ditë, kafshët me peshë trupore mbi 15 kg marrin 2 kapsula në ditë.

Shiko të gjitha informacionet

Vetoskin, 60 tableta

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)