• Sku:
  • Barkodi: 5907752658600

Vetomune, 60 kapsula

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Vetexpert

Përshkrimi i produktit

 

VetExpert Vetomune mbështet sistemin imunitar

E formuluar për qentë dhe macet në rritje, kafshë të rritura dhe të moshuara me imunitet të ulur, me rrezik të shtuar të infeksioneve (virale dhe bakteriale), gjatë shtatzënisë dhe laktacionit, stimulon imunitetin e kaluar tek pasardhësit, gjithashtu pas operacionit dhe gjatë rikonvaleshencës.

Llojet e kafshëve

Qentë dhe macet

Përbërja

2.20.1 Vaj soje, 12.1.5 Maja (Beta-glukan), 1.11.11 HMB (kripë kalciumi e 3-hidroksi-3-metilbutirit), 13.6.2 Glicerol monostearat, 2.21.1 lecitinë soje. Aditivë: 2b Valeriana (Valeriana officinalis L.) 10 mg.

Si të përdorni

Qentë dhe macet deri në 10 kg. e peshës trupore - 1 kapsulë / ditë.

Qentë mbi 10 kg. e peshës trupore - 2 kapsula / ditë.

Përmbajtja: Paketim me 60 kapsula Twist-off në një kuti kartoni.
Shiko të gjitha informacionet

Vetomune, 60 kapsula

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)