Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852163202

Ushqim për qen të rritur Schesir, me përshutë, Large 12 kg

€56,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (mish derri, nga i cili 6% proshutë), i cili është edhe përbërësi i parë, ky është një vakt i shijshëm, lehtësisht i tretshëm, i plotë dhe i ekuilibruar për të kënaqur nevojat ushqyese të qenve të rritur të mëdhenj. I integruar me glukozaminë dhe kondroitin, në përmasat e duhura, për të ruajtur funksionimin e mirë të kyçeve.

 

Pse të zgjidhni këtë produkt?

  • Një burim i vetëm i proteinave shtazore (mish derri, nga i cili 6% proshutë) si përbërësi i parë
  • pa ngjyrues dhe konservues të shtuar
  • lehtësisht i tretshëm
  • me glukozaminë dhe kondroitinë për të ruajtur funksionin e mirë të kyçeve
  • me maja birre dhe biotinë për të ndihmuar në ruajtjen e mirëqenies së leshit dhe lëkurës
  • e integruar me një përzierje të veçantë ekstraktesh bimore aromatike me aktivitet sinergjik antioksidues
  • Formulë e plotë dhe e ekuilibruar që plotëson nevojat e qenve të rritur të racave të mëdha

 

PËRBËRËSIT
proteina të dehidratuara të derrit 27,4% (proshutë* nga këmbët e derrit të papjekura/trajtuara 6%), oriz, elbi, misri, yndyra shtazore e pastruar, proteinat shtazore të hidrolizuara, panxhari i thatë 1,5%, majaja e birrës 1,5%, tul i tharë i çikores 1%, fruktooligo FOS) 1%, vaj luledielli të rafinuar, minerale, yucca schidigera, glukozaminë 0.04%, kondroitin sulfat 0.01%.

 

KOMPONENTET ANALITIKE
Proteina e papërpunuar: 26.0% Yndyrë bruto: 14.0% Fibra të papërpunuara: 3% hiri i papërpunuar: 5.6% Kalcium: 1.4% Fosfor: 0.91% Magnez: 0.13% Natriumi: 0.27% Kalium: 0.50% ga 0.7% Lagështia totale 0.7% 0. Omega 3 0.20%

 

Pesha
30kg 35kg 40kg 45kg 50kg 55kg 60kg 65kg 70kg
Sasia
350 g/day 400 g/day 440 g/day 480 g/day 520 g/day 560 g/day 590 g/day 630 g/day 670 g/day
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen të rritur Schesir, me përshutë, Large 12 kg

€56,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)