• Sku:
  • Barkodi: 8005852180186

Ushqim për këlysh, mish vici, monoprotein,Stuzzy, 400 gr

€3,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Për të ushqyer mikun tuaj të vogël me një burim proteinash shtazore pa hequr dorë nga një vakt i plotë dhe i papërmbajtshëm ne ofrojmë monoproteinë Stuzzy Puppy.


  • Viçi monoprotein
  • gatuar me avull
  • 100% proteina shtazore
  • 0% proteina bimore
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për këlysh, mish vici, monoprotein,Stuzzy, 400 gr

€3,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)