• Sku:
  • Barkodi: 8005852180063

Ushqim për qen, mish dreri,monoprotein, Stuzzy, 400 gr

€3,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Provoni Stuzzy Monoprotein Venison tani për qenin tuaj: i zier me avull për tretje dhe shije të lehtë, atij do ta pëlqejë që në kafshimin e parë.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen, mish dreri,monoprotein, Stuzzy, 400 gr

€3,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)