• Sku:
  • Barkodi: 8005852184030

Ushqim për qen, mish gjedhi, monoprotein Stuzzy, 150 gr

€2,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Një vakt i plotë me 99,9% proteina shtazore, të gjitha të përftuara nga një burim i vetëm, i shërbyer në një recetë të pazakontë dhe absolutisht të parezistueshme: ky është Mishi Stuzzy Monoprotein me Boronica. Në modë dhe origjinale, kjo recetë e gatuar në avull ushqen qenin tuaj me një burim të vetëm proteinash... të mbushur me shije!


  • Mish viçi monoprotein
  • Gatuar me avull
  • 99,9% proteina shtazore
  • 0,1% proteina bimore.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen, mish gjedhi, monoprotein Stuzzy, 150 gr

€2,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)