• Sku:
  • Barkodi: 5902768346558

Ushqim për qen, Intestinal, Vetexpert, 2 kg.

€20,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Indikacionet:

Çrregullime të traktit tretës: inflamacion i stomakut, zorrës së hollë dhe zorrës së trashë, shoqëruar me diarre.
Tretje dhe përthithje e dobët,
Konvaleshenca,
Insuficienca ekzokrine e pankreasit, pankreatiti kronik, gjendjet pas pankreatitit akut.
Mund të përdoret edhe  tek këlyshët.

Kohëzgjatja e rekomanduar e administrimit gjatë diarresë akute dhe gjatë periudhës së konvaleshencës: 1 deri në 2 javë. Kompensimi i mangësive të shkaktuara nga keqpërthithja: 3 – 12 javë. Në rast të pamjaftueshmërisë kronike të pankreasit, përdoret për gjithë jetën.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen, Intestinal, Vetexpert, 2 kg.

€20,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)