• Sku:
  • Barkodi: 8698995003636

Ushqim për mace të rritura, Reflex plus Hairball me salmon, 1,5 kg

€9,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Reflex Plus

Përshkrimi i produktit

Një ushqim i thatë për macet super premium me peshk salmon, i formuluar plotësisht dhe i balancuar me efekt kundër qimeve, për macet me flokë të gjatë në shtëpi mbi 12 muajsh. 

Permbajtja:

Përbërësit: Proteina e salmonit të përpunuar, Proteina e përpunuar shtazore, misër, yndyrë pule, oriz, fibra kallami sheqeri, panxhar sheqeri, shije peshku, vitamina dhe minerale, vaj salmon, ksilo-oligosakarid, maja e birrës, psyllium, kripë, Yucca L-di Karnitinë, Konservues – antioksidantë (E320 & E321).

 

Proteina 34%
Yndyra
14%
Celuloza
5%
Hiri 5%
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për mace të rritura, Reflex plus Hairball me salmon, 1,5 kg

€9,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)